Emotikony do umieszczenia na forum, bloga oraz stronie www. Emotikony do umieszczenia na forum, bloga oraz stronie www. Wystarczy kliknąć na wybraną emotikonę, a wówczas pojawi się kod. Ten kod należy skopiować na forum, blog lub stronę www.

Powrót do listy obrazków
BBCode do wstawienia na forum:


Kod HTML do wstawienia na stronę internetową


Powrót do listy obrazkówKod emotikony Kliknij w wybraną emotikonę! Pojawi się kod do wklejenia na forum, bloga i stronę www.

Umieszczenie emotikony na forum Aby umieścić emotikonkę na forum, należy najpierw skopiować kod. Można to zrobić poprzez jednoczesne wciśnięcie klawiszy Ctrl oraz C lub po najechaniu kursorem na kodzie wciśnięcie prawego przycisku myszy i z rozwiniętego menu wybranie opcji "kopiuj". Następnie skopiowany kod nalezy wkleić na forum w okienku dodawania komentarza. Wklejenie kodu mozna dokonać poprzez jednoczesne wciśnięcie klawiszy Ctrl oraz V lub po najechaniu kursorem w okienku komentarzy wciśnięcie prawego przycisku myszy i z rozwiniętego menu wybranie opcji "wklej".

Umieszczenie emotikony na blogu Aby umieścić emotikonę na blogu, należy najpierw skopiować kod, a następnie wkleić go w oknie pisania postu.

Emotikony na stronie www Aby umieścić emotikonę na stronie www, należy najpierw skopiować kod, a następnie skopiować go w odpowiednie miejsce w kodzie html strony.emotikona.pl