Puzzle dla dzieci - zbiór kilkudziesięciu puzli dla dzieci do układania online. Układanki są dostępne jako puzzle 9 elementów, 16 elementów i puzzle 32 elementy. Bardzo fajna zabawa dla dzieci.

Blog Onet - jeden z największych polski serwisów blogowych. Można tam założyć i prowadzić bloga za darmo, mozna wyszukiwać i czytać interesujące posty innych blogerów.

Plan lekcji - plany lekcji do wydrukowania, plany lekcji w postaci plików graficznych, plan lekcji należy wydrukować, a rozkład zajęć wpisać długopisem.

Malowanki - zbiór czarno-białych obrazków, które po wydrukowaniu stają się malowankami dla dzieci. Dostępne są postacie, pojazdy, rośliny i inne fajne kolorowanki dla dzieci.


Emotikona w Wikipedia - strona w internetowej encyklopedii wiedzy na temat emotikony: co to jest emotikona, historia emotikony, przykładowe emotikony, emotikony dźwiękowe.

Symbole narodowe - podstrona z grafikami przedstawiającymi symbole narodowe polski: flaga, bandera, godło. Jest gotowy kod html i BBCode umożliwiające wstawienie wybranych symboli na stronie lub forum.

Wyszukiwarka grafiki Google - bardzo skuteczna i kompleksowa wyszukiwarka grafiki w sieci, ogromny zbiór zdjęć, rysunków, animacji pochodzących z dostępnych w sieci stron www.

Forum phpbb - darmowe forum internetowe do zainstalowania na własnej stronie www, za darmo można stworzyć własne forum dyskusyjne. Forum jest bardzo popularne i rozpowszechnione.emotikona.pl