Obrazki do umieszczenia na forum, bloga oraz stronie www. Obrazki do umieszczenia na forum, bloga oraz stronie www. Wystarczy kliknąć na wybrany obrazek, a wówczas pojawi się kod. Ten kod należy skopiować na forum, blog lub stronę www.

Kliknij w emotikonę, aby uzyskać kod!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Kod obrazka Kliknij w wybrany obrazek! Pojawi się kod do wklejenia na forum, bloga i stronę www.

Umieszczenie obrazka na forum Aby umieścić obrazek na forum, należy najpierw skopiować kod. Można to zrobić poprzez jednoczesne wciśnięcie klawiszy Ctrl oraz C lub po najechaniu kursorem na kodzie wciśnięcie prawego przycisku myszy i z rozwiniętego menu wybranie opcji "kopiuj". Następnie skopiowany kod należy wkleić na forum w okienku dodawania komentarza. Wklejenie kodu mozna dokonać poprzez jednoczesne wciśnięcie klawiszy Ctrl oraz V lub po najechaniu kursorem w okienku komentarzy wciśnięcie prawego przycisku myszy i z rozwiniętego menu wybranie opcji "wklej".

Umieszczenie obrazka na blogu Aby umieścić obrazki na blogu, należy najpierw skopiować kod, a następnie wkleić go w oknie pisania postu.

Obrazki na stronie www Aby umieścić obrazek na stronie www, należy najpierw skopiować kod, a następnie skopiować go w odpowiednie miejsce w kodzie html strony.emotikona.pl